O mne

Volám sa Ivan Martiška a som tvorca tejto stránky. 

Ahojte priatelia od vody. Túto stránku chcem venovať hlavne Vám. Vám všetkým priaznivcom rybolovu, ktorí radi chodíte na ryby. Budem nesmierne rád, ak mi napíšete a spolu budete tvoriť obsah tejto stránky. Čas beží ako voda. Niekedy je veľmi milé a úsmevné pozrieť si fotky, video alebo článok, ktorý má svoju históriu. Pre mňa je to napríklad toto video na odkaze.

Ivan admin Kysuca SM

O nás

Muškárenie, Kaprárina, Prívlač ...

Na úplnom začiatku to bola stránka Rybárskej organizácie MO SRZ Kysuca. Stránka prešla zo statickej, postupne na stránku dynamickú. Stránku na ktorej mohol prispievať ktokoľvek. Vznikli tu veľké priateľstvá a pomerne veľký a kvalitný obsah. Na tomto obsahu sa podieľalo veľa ľudí. Určite im treba menovite poďakovať. Vlado, Muru, CORTone, Ičo, Slovlik, Mink … Potom túto stránku napadli a mne ostala len databáza. Prešlo veľa času a mne to stále nedalo. A tak som sa rozhodol obetovať svoj čas a postaviť ju nanovo. Dnes je to opäť dynamická stránka, kde budete môcť prispievať vlastným obsahom. Rybárske články, fotografie, videá a časom aj súťaže a vedomostné kvízy. 

Rybársky portál

SRZKYSUCA.SK

Kto nečíta, nežije s organizáciou.

Tento YouTube kanál vznikol spolu s touto stránkou. Pri tvorbe rybárskych článkov a fotiek vznikla potreba tvoriť aj video. Postupne pribúdali na tú dobu hodne amatérske videá. Neskôr ma však zobral do parády jeden pán, ktorý ma naučil základy tvorby videa a hlavne strihu videa. Dnes je to moje veľké hobby. Okrem rybárskych videí, ktorých je väčšina tu nájdete aj inú moju tvorbu.

Návrat hore